Zoek het verschil

You may also like...

3 Responses

  1. Myrtus says:

    Hey Martijn, ik kwam hetzelfde artikel in The Guardian tegen een paar dagen geleden. Ik had er heel even over nagedacht en besloot om er toch maar niet over te bloggen. Ik vond het te sensationeel en kreeg de indruk dat The Guardian Iraniers met opzet in het zwarte licht wilde zetten.
    Ik ben wel verbaasd dat De Volkskrant het nog een stapje verder nam…stiekem hoor, ze zijn daar dus toch niet veel beter dan de rest. Als ik sensatie wil opzoeken dan lees ik toch nog liever de Telegraaf.

  2. martijn says:

    Hey dank voor je commentaar. Ik had zelf ook het artikel in the Guardian gezien, maar niet dat in de Volkskrant totdat ik het tegenkwam op de website van Thomas Erdbrink (onzemaninteheran.com). HIj stelt min of meer, en heeft een punt denk ik, dat de berichtgeving over Iran heen en weer slingert tussen twee polen: kijk eens hoe verschrikkelijk de politieke islam (en met name de leiders) is en kijk eens dat kan toch allemaal in dat heel islamitische land (en dat gaat het vaak over sex). Allebei waar misschien, maar natuurlijk toch maar een heel klein stukje van de realiteit. Pas zei iemand tegen mij, ‘De Volkskrant is de Telegraaf voor links Nederland’. Misschien is ‘t ‘m dat? 🙂

  3. Myrtus says:

    “‘De Volkskrant is de Telegraaf voor links Nederland’. Misschien is ‘t ‘m dat?” hmm misschien wel…mischien kunnen we ook alvast stellen dat de Volkskrant gewoon met de tijden meegaat, de polarisatie tussen links en rechts wordt steeds meer abstract overal ter wereld en de politiek in Nederland lijkt steeds meer op die van Amerika…men is zo veel meer sensatie gericht in plaats van oplossingen te vinden.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *