You are reading Trouw, religie & filosofie – Ethiek / Rondwandelen in de multiculturele praktijk. You can leave a comment or trackback this post.
| M | T | W | T | F | S | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
| « Aug | Oct » | |||||
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | |||||
Posted on September 1st, 2003 by martijn.
Categories: Uncategorized.
Trouw, religie & filosofie – Ethiek / Rondwandelen in de multiculturele praktijk: “Ethiek / Rondwandelen in de multiculturele praktijk
door Yoram Stein
2003-09-01 – lezersreacties op dit artikel (4)
Er valt veel te beleven in de Amsterdamse buurt De Baarsjes. Een agent schoot er een Marokkaanse messentrekker dood. Na de demonstratie daartegen sneuvelden ruiten. Afgelopen week mishandelden allochtone jongens een winkelier. Een mooie buurt voor een wandeling en een gesprek met de ethicus Gerrit Manenschijn over zijn boek ‘Levenslang mores leren: de uitdaging van de multiculturele samenleving’.”
0 comments.
Comments can contain some xhtml. Names and emails are required (emails aren't displayed), url's are optional.