You are looking at posts that were written on July 24th, 2008.
M | T | W | T | F | S | S |
---|---|---|---|---|---|---|
« Jun | Aug » | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
Posted on July 24th, 2008 by martijn.
Categories: Blogosphere.
We kennen het verhaal zo langzamerhand dus dat ga ik niet meer uitleggen. Maar wat me verbaast is de sullige wijze waarop sommige media overal intrappen. Geenstijl.nl wist te melden dat Karadzic een eigen website had. Keurig gevolgd door de Telegraaf (of is het andersom?). En hey zelfs ‘s avonds bij het journaal. En wat te denken van de kritische websites zoals LWH en Aboutmedia die een en ander slaafs over nemen?
Wat doe je als je een website tegenkomt? Stap 1, ga naar de WhoIs informatie. En nee, pak niet de eerste beste hit in google lazy bastard, maar kijk eens wat verder dan je neus lang is (de essentie van deze post eigenlijk).Stap 2, check de namen, adressen en (in dit geval vooral) de registratiedatum: 22-7-2008. Als ik u nog moet uitleggen, waarom dat zo opmerkelijk is, check dan nog even de eerste link in dit stukje.
En zo bloggen we maar verder, de meesten onder ons zonder ook maar een klein beetje verstand van zaken maar wel heel veel grote meningen.
Posted on July 24th, 2008 by martijn.
Categories: Misc. News, Public Islam.
Enter your password to view comments.